Juventus z nowym kawowym partnerem

05.09.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Klub piłkarski Juventus Turyn zawarł umowę partnerską z Segafredo Zanetti, wiodącym producentem włoskiego espresso. Płaszczyzną porozumienia były dążenia obu firm, by promować na świecie to, co w słonecznej Italii najlepsze.
(więcej…)

POKAŻ SWOJĄ NAJLEPSZĄ TWARZ DZIĘKI NOWYM MASKOM SEPHORA

05.09.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Osiem nowych masek z naturalną glinką z Sephora Collection to prawdziwe maseczkowe szaleństwo! Odkryj nową gamę i sprawdź na własnej skórze, które są najlepsze dla Twojej cery. A może wszystkie? Nowością są też maski do włosów aplikowane na noc.
(więcej…)

LEGO ŚWIĘTUJE 85. URODZINY!

05.09.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

W 2017 roku Grupa LEGO celebruje swoje 85. urodziny. Firma przeszła długą drogę, od małego warsztatu stolarskiego do nowoczesnego, globalnego przedsiębiorstwa wyznaczającego trendy w przemyśle zabawkarskim, który inspiruje ludzi na całym świecie. Obecnie marka LEGO jest rozpoznawana przez dzieci i dorosłych na całym świecie, ale przypuszczalnie tylko niewielu z nich wie, co dokładnie oznacza nazwa LEGO. Jest to połączenie dwóch duńskich wyrazów „LEg GOdt”, które można przetłumaczyć jako „baw się dobrze”. Te słowa są nie tylko nazwą firmy, ale także uosobieniem jej celów i misji. Produkty LEGO inspirują i rozwijają małych budowniczych jutra już od 85 lat.
(więcej…)

Na wesele w charakterze gościa, czyli w co się ubrać na oficjalną uroczystość

28.08.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Jeśli chodzi o strój weselny, dominuje przekonanie, że jego skomponowanie to zadanie spędzające sen z powiek niejednej kobiecie. Tymczasem okazuje się, że w tej materii panuje równouprawnienie i panowie tak samo często jak panie zastanawiają się, co na siebie włożyć, by prezentować się z klasą. Podpowiadamy więc, na co zwrócić uwagę, kupując ubiór na uroczystość zaślubin w charakterze gościa.
(więcej…)

Linie Emirates wprowadzają ofertę ekskluzywnych win

21.08.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Dubaj, ZEA – linie Emirates nie przestają zaskakiwać pasażerów bogatą ofertą ekskluzywnych win i szampanów na pokładzie i w poczekalniach. W najbliższych miesiącach na podróżujących Emirates czeka wyjątkowo wspaniała lista trunków. Wśród nich znajdą się tak prestiżowe wina jak Chateau d’Yquem 2005, 1963 Graham’s Colheita Port, Dom Pérignon 2005 Rosé, Dom Pérignon 2009 Vintage czy Moët & Chandon Grand Vintage 2008.
(więcej…)

Odchudzanie last minute – jak skutecznie schudnąć po urlopie?

17.08.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Relaks, lenistwo, nieregularne posiłki i sporo niezdrowych przekąsek – brzmi znajomo? Zła dieta podczas urlopu może odbić się na naszej sylwetce. Co zrobić, aby szybko powrócić do formy po wakacjach i cieszyć się zgrabnym ciałem, podpowiada Konrad Gaca, specjalista żywieniowy oraz ekspert ds. leczenia otyłości.
(więcej…)

Wakacyjne zwyczaje Polaków

17.08.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Aż 37% Polaków wyjeżdża na urlop nawet 3 razy w roku, ale na krótsze wakacje. Ponad połowa z nas organizuje urlop samodzielnie, co trzeci biorąc pod uwagę rady znajomych lub rodziny. Prawie 70% deklaruje, iż spędzi tegoroczne wakacje w kraju. Serwis Prezentmarzeń prezentuje wyniki badania „Wakacyjne zwyczaje Polaków”.
(więcej…)

Dom kaskadowy z kamiennymi ścianami

07.08.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Dom Kaskadowy to charakterystyczna dla warszawskiej pracowni 81.waw.pl biała elewacja, którą przecinają kamienne ściany. W projekcie w pełni wykorzystano tektonikę budynku, spowodowaną zróżnicowaniem terenu. Konsekwencją jest uskok, dzięki czemu na obiekt składają się dwie bryły usytuowane na dwóch różnych poziomach. W planie architekci umieścili także wewnętrzne i zewnętrze zielone patio.
(więcej…)

BLISKO, CORAZ BLIŻEJ, CZYLI ZZA KULIS POWSTAWANIA MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI!

23.07.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Architekci, twórcy wizualni, eksperci odpowiedzialni za muzealną narrację i zawartość merytoryczną to sztab specjalistów pracujący od wielu miesięcy nad projektem Muzeum Polskiej Wódki. Wszystko po to, by już w pierwszej połowie 2018 roku otworzyć je dla szerokiej publiczności. Multimedialna ekspozycja, przedstawiająca w nowoczesny sposób wielowiekową historię narodowego trunku Polaków, połączona z atrakcyjną częścią gastronomiczno-usługową, ma ambicję stać się nie tylko jednym z najciekawszych miejsc stolicy, ale też ważnym punktem na światowej mapie muzeów.
(więcej…)

WYZWANIE SMAKU PEPSI ZNÓW BĘDZIE RZĄDZIĆ LATEM! JESZCZE WIĘCEJ EMOCJI ZAPEWNI WYJĄTKOWY AMBASADOR AKCJI – FILIP CHAJZER!

16.07.2017KategorieBez kategorii

Brak Komentarzy

Letnie miesiące w całej Polsce upłyną pod znakiem Wyzwania Smaku! Od dziś rusza kolejna edycja legendarnej kampanii Pepsi, w której konsumenci, świetnie się bawiąc, zdecydują czy bardziej smakuje im Pepsi czy inny napój typu cola. Do podjęcia wyzwania i wspólnej zabawy będzie w tym roku zachęcał przebojowy prezenter telewizyjny Filip Chajzer. Wyzwanie Smaku będzie można podjąć także z napojem Pepsi bez kalorii, porównując go ze smakiem innego napoju typu cola bez cukru.
(więcej…)