Firma TRANSCEND prezentuje DrivePro Body 30 – zaawansowany wideorejestrator dla służb mundurowych i pracowników ochrony.

DrivePro Body 30 wykorzystuje matrycę Sony Exmor™ do rejestrowania nagrań w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ponadto wykorzystuje on 6-osiową stabilizację obrazu oraz został wyposażony w diody podczerwieni doświetlające obraz w ciemności. Te cechy pozwalają na uzyskanie ostrego, kontrastowego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych i w trakcie ruchu.

Rejestrator dysponuje 64 GB wbudowanej pamięci. W połączeniu z pojemnym akumulatorem litowo-jonowym umożliwia to na nieprzerwany zapis do 12 godzin materiału.

Jeśli w trybie czuwania urządzenia będzie miało miejsce zdarzenie wymagającego zarejestrowania, wystarczy wcisnąć przycisk nagrywania. Do pliku zostanie dodane 30 sek. materiału sprzed rozpoczęcia rejestrowania. Ta funkcjonalność jest możliwa dzięki 4 GB pamięci podręcznej, na którą rejestrator stale nadpisuje nagranie, działając w trybie czuwania.

Za pośrednictwem aplikacji DrivePro Body Toolbox rejestrator komunikuje się z urządzeniami z systemami iOS i Android poprzez Bluetooth oraz Wi-Fi. Po sparowaniu DrivePro Body 30 przez Bluetooth można zmieniać jego podstawowe ustawienia oraz zdalnie nim sterować. W przypadku Wi-Fi zwiększa się liczba ustawień oraz dochodzi możliwość podglądu obrazu na żywo i odtwarzanie zapisanych nagrań oraz zdjęć.
Wideorejestrator może pracować w deszczu i przy zapyleniu. Jest też w stanie wytrzymać upadki na twarde powierzchnie. Spełnia normy IP67 oraz MIL-STD-810G 516.6.

Gwarancja i cena

Szacowana cena detaliczna rejestratora TRANSCEND DrivePro Body 30 będzie wynosi
około 1 000 PLN.

Rejestrator trafi wkrótce do sprzedaży w Polsce.

Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji:
www.transcend-info.com