Poznaj mapę kobiecego ciała i zadbaj o swoją partnerkę w łóżku

28.08.2017KategorieKobieta

Brak Komentarzy

Cała powierzchnia kobiecego ciała kryje w sobie wiele punktów erogennych, które pod wpływem dotyku budzą pożądanie i ochotę na seks. Warto dokładnie poznawać jej każdy centymetr, nie ograniczając się tylko do ust oraz piersi. Jeśli chcesz, aby Twoja partnerka w trakcie łóżkowych igraszek z rozkoszy krzyczała Twoje imię to warto, abyś nauczył się czytać z jej ciała. Eksperci z Akademii Feminum specjalnie dla Ciebie przygotowali przewodnik po kobiecym ciele.
(więcej…)

Kobiety nauki oczami Europejczyków

24.08.2016KategorieKobieta

Brak Komentarzy

Kobiety_nauki_oczami_Europejczykow_Infografika_iconZmiany społeczne i polityczne przełomu XX i XXI wieku sprawiły, że udział kobiet
w obszarze nauki z roku na rok jest coraz większy. Jednak mimo poprawiającej się sytuacji zarówno w Polsce, jak i Europie, mamy do czynienia z problemem sporych rozbieżności między reprezentacją kobiet a mężczyzn w działalności badawczej i naukowej. Zwraca na to uwagę Komisja Europejska, która monitoruje zmiany w poszczególnych krajach1. Niepokój budzi również fakt, że od 1990 roku do 2010 roku odsetek kobiet-badaczek wzrósł jedynie o 3 procent (z 26 proc. do 29 proc.).
(więcej…)

Polki o mężczyznach. Wyniki sondy

09.03.2016KategorieKobieta

Brak Komentarzy

infografika_1_iconPonad 57% kobiet lubi być adorowana przez wszystkich mężczyzn, a tylko co trzecia jedynie przez swojego partnera. Współczesne kobiety mimo powszechnej opinii deklarują, że czują się docenione na co dzień. Jak Panie postrzegają swoich mężczyzn i co sądzą o Dniu Kobiet sprawdził serwis Prezentmarzeń.
(więcej…)

Stres i pot największy wróg podrywaczy

22.12.2015KategorieKobieta

Brak Komentarzy

o-awkward-date-facebook_iconJak we właściwy sposób należy uwodzić aby nie mieć żadnych problemów z niepotrzebnym stresem i potem. Każdemu z nas mogą towarzyszyć słabsze momenty. Co za tym się może wiązać, stres a także nadmierna ilość potów. Dla wszystkich mężczyzn najbardziej sforująca sytuacja może pojawiać się podczas zwyczajnych rozmów z płcią przeciwną.
(więcej…)

Zadbaj o swoją skórę po opalaniu

27.08.2015KategorieKobieta

Brak Komentarzy

kapiel-sloneczna_iconOdpowiednia pielęgnacja skóry w trakcie opalania to nie wszystko. Nie wystarczy używać kremów wyłącznie podczas kąpieli słonecznej.
Aby skóra miała piękny, zdrowy wygląd trzeba zadbać o nią także po opalaniu.
(więcej…)

Zdecydowałeś się na ślub? Niech zapamiętają wesele!

26.08.2015KategorieKobieta; Polecane

Brak Komentarzy

800px-weddingring-jh_iconOd pokoleń śluby i wesela wpisały się w tradycję, która ma na celu połączyć dwoje kochających się osób odmiennej płci w związek małżeński, oraz przy okazji upamiętnić ten dzień całonocną zabawą w gronie najbliższych. Tradycją jest również podział obowiązków wynikających z przygotowań do ślubu i wesela, gdzie między innymi pan młody musi zająć się poszukaniem kompetentnej osoby, która zapewni wyśmienitą zabawę podczas wesela.
(więcej…)

Marcelina Zawadzka z zmysłowej sesji bielizny marki Dalia kolekcja jesień – zima 2015

25.08.2015KategorieKobieta

Brak Komentarzy

Marcelina_Zawadzka_Dalia_bw_iconMarcelina Zawadzka po raz kolejny wystąpiła w wysmakowanej, zmysłowej sesji promującej najnowszą, jesienno-zimową kolekcję ekskluzywnej bielizny Dalia.
(więcej…)

Wibratory: rządził materiał, czas na kształt

17.08.2015KategorieKobieta; Polecane

Brak Komentarzy

feet-224680_1280_iconKiedy wchodzi się na strony profesjonalnego sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą gadżetów erotycznych, od razu jest się witanym przez dział wibratorów, najpopularniejszych w naszym kraju zabawek erotycznych. Oczywiście zachęcają też inne działy, ale właśnie ta przykuwa uwagę w sposób szczególny. W ostatnim przyciąganie tego typu produktów jest jeszcze silniejsze, przynajmniej pod względem wizualnym, ponieważ ich producenci zaczynają zmieniać wyraźnie swoja taktykę. Do tej pory stawiali przede wszystkim na poszukiwanie idealnych materiałów, a obecnie dużo bardziej starają się znaleźć idealny kształt, co bynajmniej nie oznacza działania w okolicach kształtu naturalnego.
(więcej…)

Czy robisz to, wchodząc do łóżka…? Higiena seksu

11.08.2015KategorieKobieta

Brak Komentarzy

Higiena_seksu_1_iconSeks to zdrowie? Oczywiście, ale tylko wtedy, gdy będą mu towarzyszyć równie zdrowe nawyki. Sprawdźcie, czy przestrzegacie poniższych zasad, wchodząc i… wychodząc z łóżka!
(więcej…)

Wizyta w sklepie erotycznym to przyjemność i zdrowie

05.08.2015KategorieKobieta

Brak Komentarzy

url_iconWizerunek sklepu erotycznego wśród klientów znacząco zmienił się na przestrzeni lat. Nie jest to już obskurne miejsce, na uboczu i owiane złą sławą dewiacji. Coraz częściej traktujemy go jak zwykły sklep, gdzie na co dzień robimy zakupy. Nierzadko udaje się nam także zrozumieć, że świat erotycznych zabawek znacząco się zmienił. Obecne oferty zawierają cały szereg różnego rodzaju gadżetów, które na pierwszy rzut oka i pozbawione szerszego kontekstu wcale nie sugerują swojego przeznaczenia. Okazuje się również, że wizyta w sklepie erotycznym może nieść ze sobą nie tylko chwile przyjemności z zakupionych towarów, ale i pozytywnie wpływać na nasze zdrowie.
(więcej…)