After reading the article about slot varieties on http://www.slotsnetwork.com/ , you will be able to choose a game to play at once. , you will be able to choose a game to play at once.

Mocne kino akcji w Multikinie – „Kobiety mafii” przedpremierowo!

20.02.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

„Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Multikino zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się już 22 lutego.
(więcej…)

„Czwarta władza” i najsłynniejsze dziennikarskie śledztwo w Multikinie od 16 lutego!

20.02.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Od 16 lutego Multikino zaprasza na „Czwartą władzę” – opowieść o najsłynniejszym śledztwie w dziejach dziennikarstwa, które zmieniło oblicze nie tylko tego zawodu, ale także całego świata, doprowadzając do ujawnienia najgłębiej skrywanych sekretów władz Stanów Zjednoczonych. 
(więcej…)

Pomysł na wyjątkowe walentynki? Filmove Love w Cinema City

09.02.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Co zrobić, by walentynkowy wieczór uczynić niezapomnianym? Oczywiście zabrać ukochaną osobę do kina! Cinema City oferuje szeroki wybór filmów w ten pełen miłości dzień, a wspólny seans z pewnością będzie cudownym początkiem romantycznego wieczoru. Ponadto, aby podsycić walentynkową atmosferę, Cinema City organizuje quiz Filmove Love z bardzo atrakcyjnymi nagrodami! Bilety na walentynkowe seanse są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl
(więcej…)

Mroczna komedia „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” w Multikinie od 2 lutego

08.02.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Zrozpaczona matka po utracie dziecka doprowadzona do ostateczności opieszałością policji, która do tej pory nie schwytała zabójcy córki, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. A to oznacza, że wszystkie chwyty stają się dozwolone… Nagrodzony na licznych festiwalach film „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” od 2 lutego w sieci kin Multikino.
(więcej…)

„Nowe oblicze Greya” w IMAX® tylko przez 7 dni!

08.02.2018KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

„Nowe oblicze Greya” to trzecia część zmysłowej i pełnej erotyzmu historii Anastasii Steele i Christiana Greya na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James. Czy chcesz doświadczyć jeszcze intensywniejszych doznań kinowych? Jeśli tak, tylko przez 7 dni,
od 9 do 15 lutego masz okazję obejrzeć ten film w nowoczesnej technologii IMAX® na gigantycznym, panoramicznym ekranie, dzięki czemu poczujesz, jakbyś przeniósł się w sam środek akcji. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/imax.
(więcej…)

Mafia, narkotyki i… KOBIETY! Przedsprzedaż biletów na „ Kobiety mafii ” w Cinema City

05.02.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

„Kobiety mafii” to kolejny film Patryka Vegi, którego premiera odbędzie się 22 lutego. Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazdy polskiego ekranu: Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke, Aleksandrę Popławską, Piotra Stramowskiego, Bogusława Lindę. W pracach nad scenariuszem uczestniczyli także prawdziwi gangsterzy, więc przygotujcie się na intrygi, romanse i wątki kryminalne owiane emocjami sięgającymi zenitu. Tego filmu nie można przegapić! Bilety są dostępne już od 9 lutego w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/kobiety-mafii.
(więcej…)

„Czas mroku” premierowo w Multikinie

29.01.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

W świecie pogrążonym w wojnie Winston Churchill właśnie zostaje premierem Wielkiej Brytanii. Przed nim najtrudniejszy sprawdzian: musi zdecydować, czy negocjować z nazistowskimi Niemcami traktat pokojowy, czy sprzeciwić się i walczyć o ideały oraz wolność dla narodu. Każda decyzja oznaczać będzie duże ofiary… Od 2 lutego Multikino zaprasza do kin na premierowe pokazy filmu „Czas mroku”.
(więcej…)

Na pograniczu baśni i jawy – Multikino zaprasza na „Syn królowej śniegu”

16.01.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Ucieczka w świat baśni okazuje się dla 6-letniego Marcina sposobem na radzenie sobie z trudną codziennością. Kiedyś jednak trzeba opuścić bezpieczną przystań i stawić czoła rzeczywistości… „Syn królowej śniegu” w sieci kin Multikino już od 19 stycznia.
(więcej…)

Gdy zabawa przestaje być śmieszna… „Escape room” w Multikinie od 19 stycznia

16.01.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Miłe spotkanie w gronie przyjaciół przerodzi się w złowieszczy wyścig z czasem, w którym każda, nawet drobna pomyłka możne kosztować bohaterów życie… Multikino zaprasza na premierowe pokazy horroru „Escape room”.
(więcej…)

Klubowo w Multikinie, czyli premiera filmu „DJ”

16.01.2018KategorieKultura

komentarze 2

Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, ukazana poprzez losy niezwykle utalentowanej, undergroundowej polskiej DJ-ki Mini. „DJ” to film o ambicji, nieustannej pogoni za marzeniami, a przede wszystkim o postrzeganiu świata poprzez kulturę „Love Yourself”. Multikino zaprasza na pierwsze pokazy premierowe już od 19 stycznia.
(więcej…)

„Pasażer” premierowo w Multikinie

08.01.2018KategorieKultura

komentarzy 5

Liam Neeson powraca we wciągającym od pierwszej minuty thrillerze w reżyserii mistrza gatunku – Jaume’a Collet-Serra. „Pasażer” to pełne gwiazd kino sensacyjne, o szybkości i mocy rozpędzonego pociągu. Historia zwykłego człowieka, uwikłanego w zabójczy spisek, od którego decyzji zależeć będzie życie wielu niewinnych osób. W Multikinie film zobaczyć będzie można od 12 stycznia
(więcej…)

Gdy powracają traumy z dzieciństwa, czyli „Gniew” premierowo w Multikinie

08.01.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Czy można uciec przed traumami z przeszłości? Malky (Orlando Bloom) będzie musiał stawić czoło demonom, o których udało mu się zapomnieć. Niestety powrót księdza do rodzinnych stron spowoduje, że wszystko powróci… Zapraszamy do Multikina na premierowe pokazy filmu „Gniew” już od 12 stycznia.
(więcej…)

Premierowe pokazy „M jak morderca” w Multikinie

05.01.2018KategorieKultura

Brak Komentarzy

Multikino zaprasza od 5 stycznia na pokazy premierowe filmu „M jak morderca”, który zabierze widzów w przerażającą i makabryczną podróż, wprowadzając ich do mrocznego świata seryjnego mordercy.
(więcej…)

Pokaz przedpremierowy filmu „Pomniejszenie”   6  stycznia w Kinie Atlantic   tydzień przed premierą

03.01.2018KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Nominacja do Złotych Globów 2018 w kategorii: Najlepsza aktorka drugoplanowa  -Hong Chau
(więcej…)

Pokaz przedpremierowy filmu „Czas mroku”   5  stycznia w Kinie Atlantic   3 tygodnie przed premierą

03.01.2018KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Nominowany do Oscara®, zdobywca nagrody BAFTA Gary Oldman w roli Winstona Churchilla, w filmie inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami.
(więcej…)

„Jumanji: Przygoda w dżungli” premierowo w Multikinie

28.12.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Stara konsola gier wideo potrafi nieźle namieszać! Już wkrótce dowie się o tym grupa przyjaciół. Niewinnie wyglądająca gra „Jumanji” przenosie ich w świat niebezpiecznej dżungli. Multikino zaprasza na pokazy premierowe filmy „Jumanji: Przygoda w dżungli” już od 29 grudnia.
(więcej…)

Poruszająca lekcja tolerancji – „Cudowny chłopak” przedpremierowo w Multikinie

28.12.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

31 grudnia na ekranach kin sieci Multikino przedpremierowo pojawi się „Cudowny chłopak” – opowieść o Auggiem, która poruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca. Tytułowy bohater ma zdeformowaną twarz. Musi stawić czoła światu, w którym kultywowany jest nieskazitelny wygląd, a człowieka niejednokrotnie ocenia się po tym, jak wygląda.
(więcej…)

Genialna komedia „Bękarty” premierowo w Multikinie

20.12.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Bywa, że niewiedza jest błogosławieństwem. Przekonają się o tym dwaj bracia. Odkrycie prawdy ściągnie na nich lawinę informacji, z którymi trudno będzie im sobie poradzić. Multikino zaprasza na premierowe pokazy komedii „Bękarty” od 22 grudnia!
(więcej…)

„Na skrzydłach orłów” premierowo w Multikinie

13.12.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Multikino zaprasza na opartą na faktach wzruszającą historię „latającego Szkota”, który po zdobyciu złota podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu w 1924 r. postanowił zostać… misjonarzem w Chinach. Pierwsze premierowe pokazy „Na skrzydłach orłów” odbędą się 15 grudnia.
(więcej…)

Książka elektroniczna coraz popularniejszym świątecznym upominkiem

13.12.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Książka jest wciąż jednym z najbardziej powszechnych i uznanych prezentów, który podarowujemy bliskim. Coraz częściej jednak zamiast wersji papierowej, pod choinką znajdujemy jej elektroniczny odpowiednik, czyli ebooka lub audiobooka.
(więcej…)