After reading the article about slot varieties on http://www.slotsnetwork.com/ , you will be able to choose a game to play at once. , you will be able to choose a game to play at once.

„Kumple z dżungli” – na nich zawsze można liczyć. Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe

23.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Już w najbliższy weekend 25-26 listopada Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe francuskiej animacji „Kumple z dżungli”, opowiadającej o przygodach pingwina, w którego duszy drzemie prawdziwy tygrys! Wychowany przez tygrysicę ma przejąć jej obowiązki i zadbać o porządek i sprawiedliwość w dżungli. Z pomocą przyjdzie mu oczywiście zgrana drużyna zwariowanych przyjaciół. Premiera filmu odbędzie się 1 grudnia. Bilety na pokazy przedpremierowe już są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/kumple-z-dzungli#/.
(więcej…)

Spotkanie przy jednym stole i kieliszek rozwiązujący język – obsypana nagrodami „Cicha noc” w Multikinie

22.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Nie od wczoraj wiadomo, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach… Multikino zaprasza na „Cichą noc” w reżyserii Piotra Domalewskiego, który podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni został uznany za „najlepszy film”.
(więcej…)

W samym środku gangsterskiego światka – Multikino zaprasza na „Totem”

22.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. Od 24 listopada Multikino zaprasza na „Totem” – film, który został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.
(więcej…)

„Morderstwo w Orient Expressie” premierowo w Multikinie

22.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Doborowa obsada, wartka akcja i morderstwo w najsłynniejszym pociągu świata – Multikino zaprasza na premierę ekranizacji powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowanej przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. „Morderstwo w Orient Expressie” już od 24 listopada w Multikinie!
(więcej…)

CAMERIMAGE WINNERS SHOW w Kinie Atlantic Trzy filmy przedpremierowo, dwa tytuły z premierą w 2018 25 i 26 listopada

22.11.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

W dniach 25 – 25  listopada Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE oraz KINO ATLANTIC zapraszają warszawską publiczność na serię filmowych spotkań z najbardziej uznanymi obrazami XXV edycji Festiwalu. W ramach Camerimage Winners Show 2017 będziecie mogli zobaczyć: przedpremierowo „Dusza i ciało” (Złota Żaba – premiera 26.01.2018), przedpremierowo „Niemiłość” (Srebrna Żaba – premiera 02.02.2018), przedpremierowo „Zabicie świętego Jelenia” (Pokaz specjalny: Współczesne kino światowe – premiera 1 grudnia) oraz „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem” (Najlepszy debiut reżyserski). Dodatkowo przed wybranymi tytułami wyświetlone będą etiudy.
(więcej…)

Multikino spełnia życzenia swoich widzów w akcji „Listy do M…ultikina”

16.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Do 24 listopada potrwa konkurs organizowany przez Multikino Polska pod hasłem „Listy do M…ultikina”, w którym główną nagrodą jest spełnienie marzenia bliskiej osoby. Zabawa wspiera promocję filmu „Listy do M3”, który na ekrany kin sieci Multikino wszedł 10 listopada br.
(więcej…)

ZJEDNOCZENIE SUPERBOHATERÓW W WALCE Z NIEMOŻLIWYM. PREMIERA „LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI” JUŻ 17 LISTOPADA W CINEMA CITY, IMAX® i 4DX®!

13.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

A gdyby tak mieć super moce i uratować cały świat przed wrogimi siłami? Batman, Wonder Woman, Flash i inni superbohaterowie połączą swoje siły, by rozpocząć walkę z czasem oraz ze złymi przeciwnikami. Czy im się uda? Odpowiedź poznasz w najnowszym filmie „Liga Sprawiedliwości”, którego premiera odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Cinema City. Film można obejrzeć w formatach 2D i 3D, na panoramicznym, gigantycznym ekranie IMAX® lub w oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX®. Więcej szczegółów na www.cinema-city.pl.
(więcej…)

#ZBLIZAMYSIE. POKAZY PRZEDPREMIEROWE ŚWIĄTECZNEJ KOMEDII „LISTY DO M.3” JUŻ 9 LISTOPADA W CINEMA CITY

08.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Ulubiona świąteczna komedia romantyczna Polaków wraca na ekrany kin. Już na początku listopada bohaterowie „Listów do M.” i „Listów do M.2” po raz kolejny rozbawią widzów do łez i dostarczą im chwil pełnych wzruszeń. Oprócz wspaniałego humoru pokażą, co tak naprawdę w życiu jest ważne. Premiera hitu 10 listopada, jednak Cinema City zaprasza już w czwartek 9 listopada na pokazy przedpremierowe, by jeszcze szybciej poczuć magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Bilety dostępne w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/listy-do-m-3.
(więcej…)

„Slumber” premierowo w Multikinie!

08.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Noc dla wszystkich członków rodziny Morganów to prawdziwe piekło. Koszmary, strach, nagła pobudka i poczucie, że człowiek nie jest w stanie się ruszyć. Na klatce piersiowej czuć ciężar, który pozbawia powietrza. I tak co noc… Multikino zaprasza na premierowe pokazy horroru „Slumber” już od 10 listopada.
(więcej…)

Historia najokrutniejszego zbrodniarza III Rzeszy od 10 listopada tylko w Multikinie!

08.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Wytrawny szermierz, utalentowany skrzypek, mąż i ojciec. A jednocześnie najbardziej demoniczna osobowość pośród nazistowskich przywódców. Multikino zaprasza na premierę filmu „Kryptonim HHhH” już w najbliższy piątek, 10 listopada.
(więcej…)

Avicii: True Stories – 6 listopada tylko w kinach sieci Multikino!

01.11.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

30 marca 2016, nominowany do nagrody Grammy producent, autor piosenek i światowej sławy artysta Avicii ogłosił, iż po wielu latach grania po 300 koncertów rocznie planuje zejść ze sceny. Avicii, ogłaszając tę informację, na szczęście dał nadzieję fanom, iż muzycznie będzie jeszcze aktywny, lecz wiemy, że jeszcze długo nie zobaczymy go na żadnej scenie. Wyjątkiem będzie wielki ekran Multikina 6 listopada 2017 roku!
(więcej…)

Lawrence, Bardem, Pfeiffer i Harris – Multikino zaprasza na trzymający w napięciu film „mother!”

01.11.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Od 3 listopada w Multikinie widzowie będą mogli obejrzeć premierowo „mother!” – najnowszy film nominowanego do Oscara Darrena Aronofsky’ego, znanego z mrocznych i pełnych napięcia obrazów, takich jak: „Czarny łabędź” czy „Requiem dla snu”.
(więcej…)

Cyfrowa literatura wprowadza rewolucję w czytelnictwie Polaków

30.10.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Coraz więcej Polaków sięga po książki w formie cyfrowej. Dlaczego chętnie korzystamy z ebooków i czy można mówić w Polsce już o modzie na elektroniczną lekturę? Na zlecenie Virtualo, Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia zapytał ponad 1000 Polaków co myślą o książkach elektronicznych, w jakich sytuacjach po nie sięgają i czy porzucą tradycyjne czytelnictwo.
(więcej…)

#zblizamysie. Premiera filmu „Listy do M.3”, już 10 listopada w Cinema City. Rusza przedsprzedaż biletów.

26.10.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Bohaterowie przeboju kinowego „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! Fenomenalnie zrealizowana komedia romantyczno-świąteczna pełna fantastycznych gwiazd kolejny raz wspaniałym humorem rozbawi i dostarczy widzom chwil pełnych wzruszeń oraz uświadomi nam, co w życiu jest naprawdę ważne. Już w piątek 27 października rusza przedsprzedaż biletów na „Listy do M.3” do kin Cinema City. Bilety dostępne będą w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/listy-do-m-3
(więcej…)

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów ze Slumber i Dead Awake 28 października w Multikinie!

24.10.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli legendarne coroczne święto horrorożerców tym razem odbędzie się w podwójnej wersji! Miłośnicy mocnych wrażeń będą mieli do wyboru dwa mroczne maratony horrorów – jeden odbędzie się w ostatni piątek /link/, a drugi w ostatnią sobotę października. Wypełnią je najbardziej przerażające filmy grozy ostatnich miesięcy, w tym premiery
i przedpremiery!
(więcej…)

„Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem” premierowo w Multikinie

24.10.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Pot, łzy i ambicje, aby być najlepszym – od 27 października Multikino zaprasza na poruszający film „Borg/ McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, opowiadający prawdziwą historię światowej sławy tenisistów, którzy byli gotowi zapłacić każdą cenę, aby stanąć na najwyższym podium. Także kosztem własnego zdrowia czy bliskich.
(więcej…)

Przenieś się do innego wszechświata i zobacz walkę bogów. „Thor: Ragnarok” w Cinema City, IMAX® i ŠKODA 4DX®!

23.10.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

„Thor: Ragnarok” to kontynuacja przygód znanego z komiksów marvelowskich superbohatera Thora. Jakie przygody czekają go w trzeciej części fenomenalnej serii? Czy pozbawiony swego drogocennego młota zdoła pokonać czyhające na niego niebezpieczeństwa? Przekonaj się już od wtorku 24 października, kiedy w Cinema City ruszają pokazy otwarte. A może chcesz sam poczuć się jak superbohater? Już od 27.10. zobacz film na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX® i wejdź w świat fantasy 3D. Z kolei fanów ekstremalnych wrażeń zapraszamy od 27.10. do sal ŠKODA 4DX®, gdzie nowoczesna, oddziałująca na wszystkie zmysły, technologia 4DX® całkowicie wciąga w wir niebezpiecznej akcji. Przedsprzedaż biletów do kin IMAX®, na pierwszy premierowy tydzień, startuje już w piątek 20 października. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/thor-ragnarok .
(więcej…)

„Ach śpij kochanie” premierowo w Multikinie!

17.10.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni. Multikino zaprasza na premierę filmu „Ach śpij kochanie” już w najbliższy piątej, 20 października.
(więcej…)

Czy Ziemi grozi katastrofalna zagłada? „GEOSTORM” w Cinema City, IMAX® i ŠKODA 4DX®!

17.10.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Jak wyglądałoby życie na Ziemi, gdyby ludzie kontrolowali pogodę? Czy nie zagrażałyby nam żadne katastrofy naturalne? Co się stanie, gdy system kontroli zacznie szwankować? Czy potężna geoburza zmiecie wszystko i wszystkich z powierzchni naszej planety? Odpowiedź poznasz po obejrzeniu mrożącego krew w żyłach filmu „Geostorm”. Premiera hitu odbędzie się 20 października w Cinema City w formatach 2D i 3D. Film w wersji 3D możesz zobaczyć też na gigantycznym, panoramicznym ekranie przy najwyższej jakości cyfrowym dźwięku w kinie IMAX® i poczuć, jak zbliża się katastrofa. Natomiast poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń zapraszamy do sali ŠKODA 4DX®, gdzie technologia 4DX® oddziałująca na wszystkie zmysły wrzuci ich w sam środek emocjonującej akcji. Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.
(więcej…)

Nieziemskie wydarzenie w Cinema City! Zapraszamy na Maraton: Gwiezdne wojny

16.10.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

W środę 13 grudnia, o godz. 18:30, dzień przed premierą najbardziej oczekiwanego filmu tego roku – „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, Cinema City zaprasza na wyjątkowy Maraton: Gwiezdne Wojny. Zostaną pokazane dwa epizody kosmicznej sagi w wersji 2D: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” oraz przedpremierowo „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.
(więcej…)