After reading the article about slot varieties on http://www.slotsnetwork.com/ , you will be able to choose a game to play at once. , you will be able to choose a game to play at once.

Nowa jakość dźwięku w kinie Cinema City Galeria Północna

14.09.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

W czwartek 14 września zostanie otwarte nowe kino na warszawskiej Białołęce – Cinema City Galeria Północna. Jest to pierwsze kino w stolicy z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos®.
(więcej…)

Ekranizacja pierwszej powieści z bestsellerowego cyklu, sprzedanego na całym świecie w 25 milionach egzemplarzy przedpremierowo w Kinie Atlantic

07.09.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Michael Keaton, gwiazdor „BIRDMANA” i „SPOTLIGHT” w nowym filmie reżysera kultowego „HOMELAND”.
(więcej…)

„To” porwie również ciebie … Premiera w Cinema City, IMAX® i 4DX®!

05.09.2017KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

„To” to horror oparty na bestsellerowej książce Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Czy boisz się klaunów? Nawet jeśli jeszcze nie, na pewno zaczniesz po obejrzeniu tego filmu… Premiera odbędzie się już w piątek 8 września w Cinema City w formacie 2D. Miłośników horrorów zapraszamy do obejrzenia ekranizacji na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX®, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś był w środku mrożącej krew w żyłach akcji razem z bohaterami filmu. Natomiast jeśli jesteś spragniony naprawdę ekstremalnych wrażeń, zapraszamy do sal ŠKODA 4DX®, gdzie za sprawą rewolucyjnej technologii 4DX®, oddziałującej na wszystkie zmysły, naprawdę poczujesz, jak To cię osacza i porywa… Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.
(więcej…)

Pokazy specjalne „Marvel’s Inhumans” tylko w IMAX®

28.08.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

W najbliższy weekend przyjdź z przyjaciółmi do kina IMAX® i zobacz najnowsze przygody kultowych bohaterów Marvel Comics na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX®. To będzie niezwykłe doświadczenie filmowe, gdyż w IMAX® zobaczysz więcej, wyraźniej i dostrzeżesz detale, których nie widać w telewizorze. Wszystkich fanów rodu Inhumans zapraszamy na pokazy specjalne dwóch pierwszych odcinków „Marvel’s Inhumans” już 1, 2 i 3 września! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.
(więcej…)

Nawet najlepszego ochroniarza na świecie czasem ponosi… Daj i ty się ponieść emocjom i obejrzyj film „Bodyguard Zawodowiec ” w Cinema City i 4DX®

21.08.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

„Bodyguard Zawodowiec” to trzymająca w napięciu do ostatniej sekundy komedia na śmierć i życie, z dziesiątkami atrakcji i zwrotów akcji. Fantastycznej zabawy dostarczą największe hollywoodzkie gwiazdy: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek i Gary Oldman. Chcesz poczuć maksimum emocji i przeżyć seans kinowy pełen ekstremalnych wrażeń? Przyjdź do sali ŠKODA 4DX®, gdzie rewolucyjna technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły, sprawi, że naprawdę poczujesz, co czuje bodyguard w trakcie największej strzelaniny. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.
(więcej…)

„ Marvel’s Inhumans” zadebiutuje w IMAX

16.08.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Fani w Polsce i na całym świecie nie mogą się doczekać premiery pierwszej produkcji telewizyjnej z kultowymi bohaterami Marvel Comics. Mamy dla nich dobre wieści!
Już 1, 2 i 3 września, tylko w kinach IMAX® odbędą się pokazy specjalne pierwszych odcinków najbardziej wyczekiwanego serialu tego roku – „Marvel’s Inhumans”.
(więcej…)

„Jasny Potok” z Teatru Bolszoj w Multikinie!

06.08.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

W kinach sieci Multikino latem 2017 roku widzowie mogą zobaczyć najgoręcej przyjęte w minionym sezonie przez publiczność na całym świecie spektakle baletowe z Teatru Bolszoj. 8 sierpnia w sieci Multikino będzie można zobaczyć „Jasny Potok”.
(więcej…)

Pokaz przedpremierowy filmu „Dunkierka” 20 lipca, Kino Atlantic Zobacz film jako pierwszy!

16.07.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Dramat Wojenny Dunkierka rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.
(więcej…)

„Transformers: Ostatni Rycerz” 21 czerwca przedpremierowo w sieci Multikino!

13.06.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

W środę 21 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Transformers: Ostatni Rycerz”. Film wejdzie na ekrany 23 czerwca br.
(więcej…)

„Mumia”, „Baywatch. Słoneczny patrol” oraz „Ponad wszystko” premierowo w sieci Multikino!

06.06.2017KategorieKultura

Brak Komentarzy

Od 9 czerwca br. w sieci Multikino będzie można oglądać premierowo: „Mumię”, „Baywatch. Słoneczny patrol” oraz „Ponad wszystko”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.
(więcej…)