W najbliższy weekend przyjdź z przyjaciółmi do kina IMAX® i zobacz najnowsze przygody kultowych bohaterów Marvel Comics na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX®. To będzie niezwykłe doświadczenie filmowe, gdyż w IMAX® zobaczysz więcej, wyraźniej i dostrzeżesz detale, których nie widać w telewizorze. Wszystkich fanów rodu Inhumans zapraszamy na pokazy specjalne dwóch pierwszych odcinków „Marvel’s Inhumans” już 1, 2 i 3 września! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Inhumans to rasa superludzi z wyjątkowymi mocami. Tym razem poznamy epicką historię Blacka Bolta – enigmatycznego króla rodu Inhumans. Posiada on tak potężny głos, że jego szept może zniszczyć całe miasto, a królowa Medusa swoimi włosami porusza tak, jak inni rękoma… Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię…
„Marvel’s Inhumans” to wyczekiwany przez wszystkich miłośników uniwersum Marvela serial telewizyjny. W roli Maximusa, brata króla zobaczymy Iwana Rheona, gwiazdora „Gry o tron”. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane doświadczenia filmowe, przyjdź i zobacz dwa pierwsze odcinki w kinie IMAX®. Obejrzyj niesamowite przygody rodu Inhumans na gigantycznych, panoramicznych ekranach w nowoczesnej technologii IMAX®. Dwa pierwsze odcinki serialu zostały nakręcone kamerami IMAX®, wiec projekcja przeniesie cię w kompletnie nowy wymiar. Krystalicznie czysty obraz i wysokiej jakości cyfrowy dźwięk sprawią, ze będziesz w samym środku akcji i poczujesz, jakbyś naprawdę uczestniczył w wydarzeniach na ekranie!
„Marvel’s Inhumans” składa się z ośmiu odcinków, a pierwsze przygody bohaterów zobaczysz już 1, 2 i 3 września tylko w kinach IMAX® w Polsce i wielu krajach na całym świecie. Kolejne odcinki serialu będą miały swoją kontynuację w telewizji. Serial został wyprodukowany przez Marvel Television, IMAX Corporation i ABC Studios.
Zapraszamy do 5 kin IMAX®: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź.
Zobacz zwiastun filmu https://www.youtube.com/watch?v=xU9Z6cKsbY0