Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

18.02.2016KategorieMultimedia; Polecane

Brak Komentarzy

Liga_Mistrzow_UEFA_w_Multikinie_PLAKAT_iconTransmisja Ligi Mistrzów ponownie na ekranach kin sieci Multikina. UEFA Champions League w jakości High Definition zobaczymy w kinach sieci Multikino dzięki platformie nc+.
(więcej…)

Prezentownik świąteczny 2015 – najlepsze prezenty dla małych i dużych graczy od Activision

18.11.2015KategorieMultimedia

Brak Komentarzy

okladka_PL_BO3_int_iconZapnijcie pasy i w te Święta przygotujcie się na szaloną jazdę pełną przygód ze Skylanders Superchargers!
W nowej części uwielbianej seriiI Skylanders, Kaos uruchomił stację ostatecznej zagłady. Przyszłość krainy Skylands leży w rękach potężnych Skylandersów. W walce wspomoże ich flota wehikułów Supercharged. To od Ciebie zależy, czy dołączysz do Skylandersów w świątecznej misji przywrócenia ładu i dobra.
(więcej…)

W wakacje więcej korzystamy z internetu mobilnego

08.07.2015KategorieMultimedia

Kament. wyłącz.

viking_iconLiczba użytkowników internetu mobilnego wzrasta w okresie wakacyjnym o kilka do kilkunastu procent – wynika z danych operatora Mobile Vikings Polska. Z mobilnego internetu najchętniej korzystają ludzie młodzi do 30 roku życia.
(więcej…)

Zdjęcia Kuby Giermaziaka oraz zespołu JMW Motorsport z 24h Le Mans!

14.06.2015KategorieMultimedia; Polecane; Sport

Kament. wyłącz.

index_01_iconJMW Motorsport z 24h Le Mans!
(więcej…)

Gala Ekstraklasy

09.06.2015KategorieMultimedia; Polecane; Sport

Kament. wyłącz.

_YBO5439_iconWczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się wielka Gala Ekstraklasy, która uroczyście zakończyła sezon 2014/15 w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Najwięcej statuetek, bo aż cztery, trafiło w ręce osób związanych z Jagiellonią Białystok. Indywidualnie najwięcej otrzymał ich jednak Kamil Wilczek z Piasta Gliwice, który wychodził na scenę aż trzykrotnie i został wybrany Piłkarzem Sezonu. A jak wyglądali nasi piłkarze?
(więcej…)

DRIFT MASTERS – GALERIA

02.06.2015KategorieMotoryzacja; Multimedia; Polecane; Sport

Kament. wyłącz.

_DSC0124_iconW ostatni weekend maja na Torze Poznań odbył się Drift Masters Grand Prix 2015.
Specjalnie dla naszych czytelników którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu przedstawiamy kilka obrazów, które tylko w małym stopniu oddają atmosferę imprezy… (więcej…)

W czerwcowym PLAYBOYU…

26.05.2015KategorieMultimedia

Kament. wyłącz.

sikorska gotowa promo_iconNa okładce Anita Sikorska, która właśnie zdobyła tytuł Playmate Roku.
Spośród wszystkich dziewczyn z 2014 roku, to właśnie ją wybrała redakcja i czytelnicy PLAYBOYA. Wcześniej Anita zachwyciła też redaktorów amerykańskiego PLAYBOYA – jej pierwsza sesja zrobiona przez nas została opublikowana w magazynie Hugh Hefnera.
(więcej…)

Mikołaj Stroiński – kim jest współtwórca muzyki do Wiedźmina 3?

26.05.2015KategorieMultimedia

Kament. wyłącz.

Wiedzmin_iconO Wiedźminie 3, który zdobył przed premierą ponad 200 nagród i tytuł najbardziej oczekiwanej gry roku, pisze się dużo. Dużo też pisze się o jej twórcach, skupiając – co oczywiste – uwagę na scenariuszu i oprawie graficznej. Niewiele jednak osób wie, że muzykę do projektu współtworzył utalentowany kompozytor, który na co dzień pracuje z największymi stacjami telewizyjnymi USA – Mikołaj Stroiński.
(więcej…)

Finał Ligi Mistrzów UEFA – Juventus FC – FC Barcelona 6 czerwca na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

21.05.2015KategorieMultimedia

Kament. wyłącz.

Final_Ligi_Mistrzow_UEFA_-_Juventus_FC_-_FC_Barcelona_na_iconFinał Ligi Mistrzów UEFA na wielkim ekranie! Już 6 czerwca o Puchar UEFA Champions League zmierzy się Juventus FC z FC Barceloną. Ten wyjątkowy mecz zobaczymy we wszystkich kinach sieci Multikino w jakości High Definition w ramach 20 urodzin Canal+ w Polsce.
(więcej…)

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1”, „Rozgrywka” oraz ‘Wolny strzelec” na ekranach kin sieci Multikino

19.11.2014KategorieMultimedia

Brak Komentarzy

Już 21 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1”, thriller „Rozgrywka” scenarzysty „Drive” oraz kryminał „Wolny strzelec” z kapitalnym Jakiem Gyllenhaalem.
(więcej…)