Polacy na Drużynowych Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym w barwach Grupy ENERGA!

13.09.2017KategorieSport

Brak Komentarzy

Polscy tenisiści stołowi – wspierani w sezonie 2017/2018 przez  Grupę ENERGA, sponsora Polskiego Związku Tenisa Stołowego – w imponującym stylu rozpoczęli walkę o medale podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Luksemburgu.
(więcej…)

SPORT TRAMPOLINĄ DO SUKCESU!

21.08.2017KategorieSport

Brak Komentarzy

Ludzie sukcesu szczycą się regularną aktywnością fizyczną. Bez względu na to, czy jest to bieganie czy jazda na rowerze, może pomóc w odniesieniu sukcesu, zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Osoby, które prowadzą swoje firmy i osiągnęły sukces, potwierdzają – godziny spędzone na siłowni czy na basenie przekładają się na ilość zawieranych kontraktów.
(więcej…)

KUBA BŁASZCZYKOWSKI ODWIEDZIŁ PLAŻĘ WYZWANIA SMAKU PEPSI W GDAŃSKU! Przy okazji zdradził nam m.in. Gdzie najbardziej lubi spędzać wakacje i jaki sport uprawia w czasie wolnym

17.08.2017KategorieSport

Brak Komentarzy

Gwiazda polskiej piłki nożnej Kuba Błaszczykowski odwiedził Plażę Pepsi w Gdańsku Jelitkowie, gdzie wziął udział w Wyzwaniu Smaku Pepsi, a na koniec poprowadził Mistrzowski Trening dla tych uczestników zabawy, którzy podjęli Wyzwanie Smaku. Specjalnie dla Was udało nam się zadać mu kilka pytań.
(więcej…)

Kawowe wsparcie w drodze do sukcesu

27.07.2017KategorieSport

Brak Komentarzy

Po niezwykle udanym z perspektywy obu partnerów roku 2016, marka Segafredo Zanetti przedłużyła kontrakt sponsorski z drużyną kolarską Trek. Jednym ze wspólnych sukcesów minionego sezonu było miejsce na podium w największym rowerowym wydarzeniu w Polsce. Świetnie zapowiada się także udział Trek-Segafredo w kolejnej edycji wyścigu Tour de Pologne.
(więcej…)

Finał turnieju piłkarskiego MoneyGram Cup of Nations już 5 sierpnia Pierwszą edycję europejskich rozgrywek drużyn U-17 zakończy finał w Warszawie

27.07.2017KategorieSport

Brak Komentarzy

Najlepsi piłkarze do lat 17, zwycięzcy rund eliminacyjnych turnieju MoneyGram Cup of Nations w ośmiu europejskich krajach, przyjadą do Warszawy by zmierzyć się w wielkim finale o puchar turnieju organizowanego przez MoneyGram, globalną firmę specjalizującą się w międzynarodowych przekazach pieniężnych. Partnerami rozgrywek w Polsce są Bank Pocztowy, Poczta Polska oraz Tesco.
(więcej…)

Odżywki BULK

20.04.2017KategoriePolecane; Sport

Brak Komentarzy

images-1_iconOdżywki na masę to bardzo popularne odżywki, które wspomagają przyrost masy mięśniowej, pomagają dodać energii podczas treningów i wspomagają rzeźbienie sylwetki. Odżywki typu BULK są bezpiecznymi suplementami wspomagającymi proces przyrostu masy mięśniowej bez skutków ubocznych. Co powinny zawierać odżywki typu BULK?
(więcej…)

Nowoczesne fitness kluby w Łodzi

07.04.2017KategoriePolecane; Sport

Brak Komentarzy

silowwnia-fitness-3_iconZdrowe odżywianie i uprawianie sportu stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Szukamy coraz ciekawszych form aktywności fizycznej. Siłownie zakupują różnorodny sprzęt. Kluby fitness inwestują w profesjonalnych instruktorów, którzy będą w stanie poprowadzić zajęcia dla swoich klientów. Kompleksy sportowe w wielu polskich miastach rozwijają się w taki sposób, aby maksymalizować zadowolenie wszystkich ćwiczących. W Łodzi również mamy do czynienia z podobnym zjawiskiem.
(więcej…)

Jak działa HMB?

07.04.2017KategoriePolecane; Sport

Brak Komentarzy

54007327-m-d2b021bf36b1fcd72767391050000_iconOdżywki i suplementy dla kulturysty i sportowca są na porządku dziennym. Są wspomaganiem dobrego treningu i pozwalają na efektywny trening. Jednym z nich jest kwas tłuszczowy HMB, który pozwala nam lepiej trenować i mieć więcej energii.
(więcej…)

Secret Fitness Jaglanka – energia od samego poranka

31.01.2017KategorieSport

Brak Komentarzy

1477301003_secret_fitness_owsianka_50g.jpg_iconPłatki owsiane cenione są wśród osób aktywnych fizycznie i wszystkich tych, którzy stosują się do zasad zdrowego odżywiania. Owsianka powszechnie uznawana jest za idealne śniadanie, które dostarcza zarówno energii jak i wartościowych i odżywczych składników, dla naszego organizmu. Okazuje się, jednak że istnieją także inne, równie cenne płatki, które warto włączyć do codziennej diety. Mowa o płatkach jaglanych!
(więcej…)

Białko dla wszystkich

05.12.2016KategoriePolecane; Sport

Brak Komentarzy

z12111971qsuplementy_iconPytanie – czy białko jest niezbędne do życia kulturyście-amatorowi? Wielu początkujących ma problemy z utrzymaniem zdrowej i wartościowej diety. W szczególności gdy jest się na utrzymaniu rodziców. Nie mają wpływu na to, co w danym dniu będzie do jedzenia na obiad, a w efekcie dzienne zapotrzebowanie na białko jest niespełnione. W takich przypadkach warto nabyć odżywki białkowe. Jeśli z kolei mamy osobnika, który wie co je, ile i czego a dzienne zapotrzebowanie białkowe zostało zaspokojone – odżywki białkowe tracą sens. W przypadku gdy będzie ich za dużo w ciągu dnia zostaną wydalone.
(więcej…)