Święta tuż tuż i jak co roku zastanawiamy się, jaki prezent ucieszyłby naszych najbliższych. W dobie konsumpcjonizmu mamy już praktycznie wszystko, dlatego warto wybrać prezent w formie realnego przeżycia. Postawmy na spełnianie pasji, marzeń oraz na emocje, których podczas świąt nie brakuje. Tym razem podarujmy niespodziankę, która otworzy furtkę do świata adrenaliny.

Świąteczny czas większości Polaków kojarzy się z zakupami, sprzątaniem oraz gotowaniem. Pamiętajmy jednak, że to przede wszystkim czas dla rodziny, czas pełen radosnych emocji i bliskości, dlatego postawmy na prezenty, które będą kojarzyły się właśnie z takimi wrażeniami. Dodatkowo będą bliskie zainteresowań oraz spełnią marzenia osoby obdarowanej. Dlatego znając swoich przyjaciół i członków rodziny, warto sprezentować im voucher na to, czego zawsze chcieli spróbować czy doświadczyć. Idealny zatem będzie zestaw Super Emocje w nowej odsłonie od Super Prezentów, w którym można znaleźć ponad 50 ofert na przeróżne przeżycia.

– Zestaw Super Emocje to idealny prezent dla osób, które nie lubią się nudzić i które chcą przeżyć ekscytujące emocje. W zestawie znajdują się zróżnicowane oferty, od jazdy gokartem, BMW M Power czy Monster Truckem, poprzez lekcję windsurfingu, paintball, Dream Jump czy przygodę w świecie wirtualnym. Zabawa dedykowana jest jednocześnie jednej osobie, parom, jak i całym rodzinom, więc dodatkowo wybierając konkretną atrakcję można wspólnie spędzić czas, którego często w natłoku zajęć nam brakuje. Tak wiele ofert w jednym zestawie daje możliwość wyboru jednej najbardziej ekscytującej, która spełni marzenia osoby obdarowanej. To wspaniała zabawa dla każdego! – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager firmy Super Prezenty.

Prezent w postaci pięknie zapakowanego zestawu, można zrealizować w przeciągu 12 miesięcy od dnia zakupu na terenie całej Polski. Fani ekscytujących wrażeń pokochają taki świąteczny podarunek – dzięki niemu przeżyją przygodę życia, którą będą wspominać przez lata.