Mężczyźni, tak samo jak kobiety, zasługują na odpowiednią pielęgnację, dostosowaną do indywidualnych wymagań. Bielenda Kosmetyki Naturalne stworzyła nową, bogatą w składniki aktywne linię produktów dostosowanych do problemów i potrzeb męskiej skóry. Seria Only for Men dzięki zastosowaniu innowacyjnych formuł stanowi kompleksowy program ochronny i pielęgnacyjny dla mężczyzn w każdym wieku.

W związku z tym, że Dzień Mężczyzny zbliża się wielkimi krokami, mamy dla Was do wygrania 6 zestawów kosmetyków Bielenda Only For Men:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2x Super Mat: Peelingujący żel oczyszczający +  Nawilżający żel przeciw błyszczeniu

Kosmetyki przeznaczone są dla młodych, energicznych mężczyzn, którzy borykają się z problemem błyszczącej skóry. Po zastosowaniu skóra jest oczyszczona, odświeżona i odpowiednio nawilżona. Ponadto preparaty działają antybakteryjnie, stopniowo likwidując zmiany trądzikowe i zaskórniki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2x Extra Energy: Energetyzujący żel oczyszczający + Nawilżający krem przeciw oznakom zmęczenia

Kategoria dedykowana jest mężczyznom prowadzącym aktywny i wymagający tryb życia. Zawarte w kosmetykach składniki aktywne pobudzają naturalne procesy regeneracji, likwidują uczucie zmęczenia i napięcia oraz wzmacniają odporność skóry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2x Strong Power Przeciwzmarszczkowy krem regenerujący + Żel 3w1 Multi Action

Bielenda Only for Men Strong Power stawia sobie za cel walkę z oznakami starzenia. Kosmetyk skutecznie przeciwdziała wiotczeniu się skóry, poprawia jej ogólną kondycję i długotrwale nawilża. Co więcej, regeneruje mikrouszkodzenia powstałe podczas golenia, łagodzi podrażnienia oraz zabezpiecza przed szorstkością.

Innowacyjny Żel 3w1 Multi Action łączy działanie orzeźwiającego żelu pod prysznic, delikatnego szamponu i żelu ułatwiającego golenie całego ciała. W krótkim czasie ciało odzyskuje poczucie świeżości i orzeźwienia.