Co robić, aby dobra forma nie opuszczała każdego mężczyzny przez cały dzień? AXE daje pięć sposobów na szybkie ogarnięcie się nawet po wyjątkowo ciężkich przejściach. Nowe żele AXE w pięciu energetycznych wariantach zapachowych to metoda na błyskawiczny powrót do formy…


Mężczyzna nie ma lekkiego życia. Zwłaszcza, że codziennie musi sprostać oczekiwaniom kobiet przyzwyczajonych do wiecznie naładowanych energią i dostępnych na każde wezwanie facetów. Dla wszystkich tych, którzy nie chcą zawieść oczekiwań dziewczyn, powstały nowe żele AXE. Dzięki nim ogarnięcie się jest banalnie proste.
Spełnianie oczekiwań kobiet to dla mężczyzny nierozerwalny element każdego dnia.
Ale co zrobić, kiedy brakuje na to sił? Nowe żele pod prysznic AXE w pięciu przyciągających wzrok wariantach rozwiążą ten problem. Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie żel i szybko ogarnąć się dla niej.

Nowa linia żeli AXE to:

* AXE Anti-Hangover – dogorywasz po imprezie? Dzięki AXE Anti-Hangover trwasz dalej. Koniec imprezy to dla Ciebie dopiero początek.
Moc zawartego w żelu  magnezu i stymulujących pęcherzyków powietrza stawia Cię na nogi, gdy wszyscy inni padają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* AXE Sport Blast – jak wiadomo, nie sztuką jest złapać króliczka, sztuką jest gonić go… i nie paść. Dlatego warto mieć w pogotowiu żel AXE Sport Blast 2 w 1. Jego świeży, cytrynowy zapach rozbudzi umysł i przygotuje ciało na cały dzień uganiania się za Twoim króliczkiem.

* AXE Cool Metal – gdy płoną zmysły – wodą nie ugasisz. Ale nawet w największym pożarze potrzebujesz ochłody, jasnego umysłu i poprawiającego koncentrację orzeźwienia. Właśnie tak działa AXE Cool Metal z metalicznym zastrzykiem płynnego azotu, drobinami kwarcu i mentolem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* AXE Rise Up – każdemu facetowi zdarza się zapomnieć o urodzinach dziewczyny. Ale jak nie być każdym? Dzięki pobudzającemu wyciągowi
z limonki i himalajskim minerałom AXE Rise Up obudzi Cię, gdy przysypiasz, rozbudzi ciało i umysł, i pobudzi do działania. W mig osiągniesz szczyt… ogarnięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* AXE Hot Fever – w życiu każdego faceta przychodzi chwila, gdy ona chce tańczyć, a on nie ma na to siły. AXE Hot Fever da Ci moc czerwonego smoczego owocu, a brazylijska glinka wprowadzi w gorący klimat brazylijskiej samby. Żeby noc trwała dłużej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już teraz nowe żele Axe pozwolą ogarnąć się każdemu mężczyźnie. Wystarczy, że dopasuje wariant do okazji, w której się znajduje, a nigdy nie wypadnie z gry.

Rekomendowane ceny detaliczne: żel pod prysznic AXE 250ml – 9,99 zł, 400ml – 13,59 zł

 

Uwaga:  Czy chcesz zostać szczęśliwym posiadaczem jednego z czterech zestawów żeli AXE? Nic prostszego… Wystarczy, że w dniach od 18.06 do 27.06 napiszesz na adres konkursy_puer.pl@tlen.pl dlaczego to do Ciebie mamy zaadresować jedną z paczek. Zwycięzców powiadomimy drogą email…