Tam, gdzie styl uzupełnia doskonałe zegarmistrzostwo

Zainspirowana szybkim i wielowymiarowym stylem życia współczesnych kobiet, marka ORIENT wprowadza elegancki nowy dodatek do kolekcji automatycznych zegarków ORIENT Contemporary Ladies.

Zegarek ORIENT Contemporary Ladies mieni się obudową ze stali nierdzewnej o grubości 36,5 mm, otaczającą automatyczny mechanizm z ręcznie kręconym kalibrem F6B22. Całość została zaprojektowana, wykonana i zmontowana przez zegarmistrzów ORIENT w Japonii.

Aby zachęcić użytkownika do chwytania każdej chwili, bez względu na to, jak drobnej, zegarek ORIENT Contemporary Ladies prezentuje okno z datą, wskaźnik dnia tygodnia i ażurowy sub-dial. Ta trójka praktycznych udogodnień powstała dzięki szeregowi ozdobnych wykończeń tarczy, w tym asymetrycznej błyszczącej aureoli wokół tarczy dzień-noc oraz kontrastowego wewnętrznego i zewnętrznego pierścienia rozdziału.

Fascynacja marki zmieniającym się od świtu do zmierzchu światłem, odbija się w oświetlającym efekcie od kryształowej ramki, znaczników godzin i korony. Smukłe, pozłacane różowym złotem wskazówki, indeksy i jedna cyfra rzymska o godzinie 12 dodają głębi projektowi.

Najnowszy zegarek jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, wszystkie z obudowami ze stali nierdzewnej: biała lub brązowa tarcza z pokrytym różowym złotem futerałem i odpowiednim skórzanym paskiem oraz niebieska tarcza z niebieskim skórzanym paskiem i różowymi złotymi akcentami.