4 kroki do pięknej i zdrowej skóry. Od dziś, żeby kompleksowo zadbać o swoją cerę nie musisz umawiać się do kosmetyczki. Dzięki urządzeniu do mezoterapii bezigłowej twoja skóra zawsze będzie oczyszczona, nawilżona i pełna blasku.

Marka Beautifly, lider wśród produktów kosmetologii mobilnej, do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym, wprowadza na rynek urządzenie do mezoterapii bezigłowej 4 w 1 – ZL-S1219.

Potrójne działanie mezoterapii bezigłowej polegające na oczyszczaniu, złuszczaniu i nawilżaniu, opiera się na 3-stopniowym działaniu łączącym terapię światła fotonowego, termoterapię i jonoforezę z masażem wibracyjnym 4 w 1. Światło czerwone oraz podgrzanie komórek skóry otwiera rozszerzone pory, masaż wibracyjny w połączeniu ze środkami pielęgnacyjnymi dogłębnie oczyszcza, jonizacja ułatwia wprowadzanie składników aktywnych w głąb skóry, a zastosowanie fototerapii stymuluje i rewitalizuje komórki skóry, przyspiesza metabolizm i zwiększa jej ujędrnienie.

Urządzenie rozwiązuje wszystkie problemy skórne, poprzez działanie 3 kolorów świateł.
Niebieskie światło wspomaga redukowanie trądziku poprzez eliminację bakterii w porach, kontroluje produkcję łoju i łagodzi stany zapalne. Czerwone światło wnika w głębsze partie skóry. Rozgrzewa, poprawia cyrkulację krwi i aktywuje odnawianie kolagenu. Zielone światło równoważy i wycisza cerę. Z jego pomocą problemy takie jak zmarszczki, zaskórniki i trądzik zostają rozwiązane. Urządzenie posiada 3- krotnie powiększające lusterko. Do zestawu dołączone jest eleganckie, zamszowe etui w kolorze fuksji i transparentne opakowanie, które zapewniają bezpieczne przechowywanie produktu oraz komplet baterii.

Model: ZL-S1219
Zasilanie: 4x bateria AAA
Cena: 249,99 zł
Produkt dostępny na stronach: www.beautifly.eu oraz www.medivon.pl