Lipiec to miesiąc dobrej zabawy, luzu i funu. Niezależnie od tego czy na zewnątrz jest gorąco, czy pada deszcz wakacje czuć w powietrzu. Marka AXE przygotowała odjechaną wakacyjną akcję. ..

Na specjalnie uruchomionej stronie: czystyefektaxe.pl, 8 lipca wystartował niezwykły konkurs na modelkę AXE. Każdy, kto odwiedzi stronę może spośród 10 przedstawionych modelek wybrać 5, które zasługują na miano modelki AXE. Wystarczy „przeciągnąć” na sylwetkę modelki jeden z 5 żeli pod prysznic AXE, a głos zostanie oddany. Konkurs trwa od 8 do 22 lipca. Masz swoje typy? Wejdź na stronę czystyefektaxe.pl i zagłosuj!

Ale sam tytuł to nie wszystko. Dziewczyny, które otrzymają największą liczbę głosów, 30 lipca wezmą udział w sesji zdjęciowej na plaży w Jastarni. Zdjęcia z sesji, głównego punktu wielkiej, wakacyjnej imprezy AXE, trafią na łamy magazynów Aktivist i Exklusiv.

Plaża w Jastarni nie tylko zamieni się w plenerowe studio fotograficzne, ale stanie się miejscem licznych atrakcji przygotowanych z myślą o plażowiczach. Pokaz i konkurs Skimboardingu, pokaz tańca i warsztaty dancehall inspirowane spotem reklamowym AXE, fire show i zawody frisbee to tylko niektóre z nich.

To nie koniec! Jeśli dziewczyny AXE zawróciły Ci w głowie, możesz dołączyć do nich podczas plażowej sesji foto. Wystarczy, że po internetowym głosowaniu, odpowiesz na pytanie konkursowe i zarejestrujesz się na stronie. Każdy mężczyzna, który weźmie udział w głosowaniu może wygrać weekend w Jastarni
(29-31 lipca) i wziąć udział w sesji z modelkami AXE. Udział w sesji można wygrać także na antenie RMF MAXXX – radiowego patrona imprezy.

DO ZOBACZENIA W JASTARNI!