12 września o godz. 20.00, w tym samym czasie na całym świecie dzięki firmie Coca-Cola będziemy mogli świętować światową premierę epickiej gry „Shadow of the Tomb Riader”, która możliwa będzie dzięki współpracy z Multikinem. Zapraszamy na wyjątkowy – bo na wielkim ekranie – pokaz gry z udziałem najsłynniejszej kobiety Lary Croft.

Ponad 75 minut zapierających dech w piersiach ekskluzywnych materiałów i game play – w tym nigdy wcześniej nie pokazywanych wywiadów z 3 kobietami, które były inspiracją do wykreowania postaci Lary Croft.

Zobacz nigdzie wcześniej nie publikowane materiały z nadchodzącej gry „Shadow of the Tomb Raider”. Obejrzyj wyzwania z gry, które pokazują w jaki sposób zdobyć miano Tomb Raidera.

Każdy, kto zakupi bilet na wydarzenie „Tomb Raider na Wielkim Ekranie” w Multikinie, otrzyma kody do bonusów w grze „Shadow of the Tomb Raider”. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, gdyż liczba nagród ograniczona jest do liczby miejsc na sali kinowej.

Tomb Raider na Wielkim Ekranie zobaczymy 12 września 2018 r. o godzinie 20:00 w następujących kinach sieci Multikino: Katowice, Kraków, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy.

Czas trwania: 75 min.
Bilety w cenie 30 zł
Bilety już w sprzedaży na www.multikino.pl
Więcej o wydarzeniu na www.coketombraider.com