Kocham_Kino_w_Multikinie_Obce_niebo_PLAKAT_iconMultikino zaprasza 12 października o godz. 19:00 na przedpremierowy pokaz filmu „Obce niebo”. To historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, trzymająca w napięciu niczym najlepszy thriller. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości, m.in.: Agnieszki Grochowskiej i Bartka Topy odbędzie się w warszawskim Multikinie Ursynów.

Basia i Marek od dwóch lat mieszkają w Szwecji wraz z dziewięcioletnią Ulą. Na skutek niewinnego kłamstwa dziewczynki, jej losami zaczyna interesować się owładnięta obsesją perfekcyjności pracownica opieki społecznej Anita. Przekonana o słuszności szwedzkiego prawa pozornie robi wszystko dla dobra dziecka. Szwedzka opieka społeczna potajemnie przekazuje Ulę rodzicom zastępczym.

Polska matka i ojciec mogą spotykać się z córką wyłącznie w wyznaczonym miejscu pod okiem przedstawicieli opieki społecznej i nowych rodziców Harriet i Björna. Trzy kobiety: Basia, Harriet i Anita walczą o dziecko. Dziewczynka staje się ofiarą ich najlepszych intencji.

Rodzice Uli muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa.

Źródło i grafika: multikino.pl

Kocham_Kino_w_Multikinie_Obce_niebo_PLAKAT