Cinema City powiększa ofertę prezentową. W sprzedaży on-line dostępna jest szeroka gama eKart Podarunkowych w różnych wariantach, które teraz kupisz jeszcze szybciej i wygodniej, na stronie www.cinema-city.pl/karta-podarunkowa.

eKarta Podarunkowa do kina to idealny świąteczny upominek. Z bogatej oferty, można wybrać prezent skrojony na miarę obdarowywanej osoby – od dalekich znajomych, pracowników i partnerów biznesowych po przyjaciół i rodzinę. W ofercie znajdują się eKarty podarunkowe 2D, 3D, IMAX 3D, 4DX, 3D oraz cieszące się szczególnym zainteresowaniem widzów, eKarty z zestawem Duet czy zaproszenia do strefy VIP.

eKartę można kupić szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu. Zakupu należy dokonać na stronie www.cinema-city.pl i już po chwili wybrany prezent zostaje wysłany bezpośrednio na podany adres e-mail w postaci załącznika. Co ważne, eKarta Podarunkowa jest ważna aż 6 miesięcy od daty zakupu, obowiązuje 7 dni w tygodniu oraz zawiera opłatę serwisową. eKarty występują w wersji ogólnopolskiej lub lokalnej. eKarty na filmy 3D zawierają również koszt okularów. Istnieje także możliwość wykorzystania eKarty Podarunkowej 2D na filmy w formacie 3D, IMAX, 4DX lub na salach VIP, za dodatkową dopłatą. eKartę Podarunkową można wymienić na bilety on-line lub w kasie kina. Szczegóły eKarty Podarunkowej można z łatwością sprawdzić na stronie www.cinema-city.pl

Teraz możesz podarować jeszcze więcej emocji na święta!

eKarty Podarunkowe do IMAX® zagwarantują doświadczenia kinowe przekraczające granice wyobraźni. Ogromny, zakrzywiony, srebrny ekran oraz amfiteatralny układ sali IMAX® to niesamowite i wciągające przeżycie. Na fotelu IMAX® w pełni przeżyjesz film, który wybierzesz.
Możesz też wybrać eKarty Podarunkowe do sal 4DX®, w których fikcja niemal dosłownie zamienia się w rzeczywistość! Sale 4DX® wyposażone są w efekty środowiskowe – ruchome fotele, dysze wodne, mgłę, pioruny, efekty świetlne i zapachy, współgrające z akcją filmu. Będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie. Może ktoś z Twoich znajomych lubi adrenalinę i podarujesz mu nowe doświadczenie?
Dla tych, którzy chcą poczuć pełnię luksusu podczas kinowego seansu, Cinema City proponuje eKartę Podarunkową do strefy VIP we Wrocławiu lub Krakowie. Taki upominek umożliwi dostęp do wszystkich atrakcji VIP-owskiej strefy, czyli nie tylko oglądania filmów w wygodnych, szerokich fotelach premium, ale też nielimitowane barowe przekąski i możliwość skosztowania świeżo przyrządzonych dań z bogatego restauracyjnego menu.
Karty Podarunkowe kupisz także w kasie kina. W przedświątecznym czasie proponujemy naszym klientom specjalną limitowaną świąteczną edycję kart zapakowanych w eleganckie, świąteczne opakowanie, które będziesz mógł z radością wręczyć wybranej osobie.
Wybierając Kartę Podarunkową do Cinema City, dasz obdarowanej osobie możliwość wyboru najlepszego dla niej seansu, w dowolnym momencie. A w nadchodzącym sezonie zimowym szykuje się wiele świetnych premier!

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl