Gwiezdne Wojny w technologii 3D, czyli prawdopodobnie najważniejsza wiadomość jaką w ciągu ostatnich miesięcy usłyszeli fani Sagi.

28 września na oficjalnej stronie Gwiezdnych Wojen, pojawiła się wiadomość, w której to przeczytać możemy o tym iż wszystkie sześć części tejże Sagi zostanie przeniesione w trójwymiar, a wszystko to dzięki niejakiemu John’owi Knoll’owi ze studia Industrial Light & Magic, który objął pieczę na całym przedsięwzięciem. Jak mówi sam zainteresowany „…jeżeli chcemy osiągnąć dobre rezultaty pospiech nie wchodzi w grę…”. Na pierwszy ogień idzie Epizod I czyli „Mroczne Widmo”, którego to spodziewać się możemy już za rok . Niby wszystko fajnie i pięknie aczkolwiek fani do końca zadowoleni nie są, czytając komentarze na oficjalnej stronie dowiedzieć się można, że prawie wszyscy uradowani są faktem iż „Star Warsy” będą w trójwymiarze, jakkolwiek ludzie zachodzą w głowę dlaczego na wspomniany wcześniej „pierwszy ogień” idzie najsłabsza część Sagi, a nie np. cześć czwarta „Nowa Nadzieja”?

No, cóż pozostaje nam nic innego jak czekać do roku 2012 na premierę, miejmy nadzieję iż odbędzie się ona jeszcze przed końcem świata, bo w sumie niczego pewnym być nie można…no może oprócz tego iż na premierach filmu, widok przedstawiony na zdjęciu poniżej nie będzie niczym nadzwyczajnym…

Zdjęcia: Internet