ar-308059946_iconKażdy kierowca, który posiada problem z karoserią i podwoziem swojego samochodu może zgłosić się do warsztatu we Włochach, w którym świadczone są usługi z zakresu naprawy tych elementów. Nie ma znaczenia czy uszkodzenia powstały w skutek wypadku samochodowego, czy w wyniku jego długiej eksploatacji, każdy powód i każda motywacja jest podstawą do doprowadzenia wyglądu samochodu do stanu z czasów jego świetności. Kierowca, który nie ma możliwości dostarczenia samochodu na warsztatu z miejsca jego postoju, wystarczy, że zadzwoni a pracownik odholuje auto do warsztatu. Blacharz i lakiernik zatrudnieni w warsztacie wykonują kompleksowe usługi we wszystkich markach i modelach aut.

Zakres wykonywanych usług:

– Naprawy powypadkowe samochodów i likwidacja szkód komunikacyjnych
– Naprawy blacharskie samochodów
– Konserwacja i zabezpieczenia podwozia i nadwozia samochodów
– Naprawy lakiernicze samochodów
– Malowanie samochodu na dowolny kolor
– Dobranie lakieru
– Lakierowanie części
– Polerowanie lakieru
– Rozliczenia bezgotówkowe ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi
– Bezpłatne samochody zastępcze na czas likwidacji szkody

Warsztat blacharsko – lakierniczy zatrudnia blacharza i lakiernika z doświadczeniem w wykonywaniu tego typu napraw, gwarantując wysoką, jakość usług oraz doradztwo w tym zakresie a także udziela wszelkich wskazówek na temat sposobu dochodzenia odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Klienci, których samochód uległ wypadkowi, mogą liczyć na pomoc przy wypełnianiu dokumentów do ubezpieczyciela i wykonanie naprawy ich samochodu w możliwie najszybszym czasie.

Naprawy powypadkowe honda rozpoczynane są zaraz po odbyciu przez rzeczoznawcę oględzin samochodu i spisaniu przez niego protokołu uszkodzeń. Działając już od dawna na rynku usług motoryzacyjnych warsztat posiada dostęp do części blacharskich i produktów lakierniczych w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wykonanie naprawy w konkurencyjnej cenie.
Artykuł sponsorowany

ar-308059946