Konserwujemy stare maszyny przemysłowe

06.02.2019KategoriePolecane

Brak Komentarzy

Starsze maszyny przemysłowe, choć często wysłużone, nie powinny być zbyt pochopnie wyrzucane na śmietnik czy przeznaczane na złom. Wiele urządzeń stosowanych w mechanice, wyprodukowanych przed 2000 rokiem, po gruntownej konserwacji wybranych elementów nadaje się do tego, by stosować je w dalszym ciągu.

(więcej…)

GŁOŚNIKI BLUETOOTH DIVOOM PRO & TREK – ENERGIA MUZYKI w TWOIM MIEJSCU

29.01.2019KategorieGadżet; Polecane

Brak Komentarzy

Głośnik przenośny na dobre zadomowił się w świecie audio. Nawet wymagający słuchacz czasem ma potrzebę słuchania muzyki w dziwnych i niedostępnych dla innych urządzeń miejscach. Jakość głośników tego typu rośnie z roku na rok. Tak jest też z najnowszą ofertą firmy DIVOOM czyli modelami Voombox Pro oraz Voombox Trek. Oba modele bazują na rozwiązaniach poprzedników serii rozwijając i ulepszając tak brzmienie jak i wykonanie samych głośników.

(więcej…)

Czy każdy może opiekować się osobami starszymi?

23.01.2019KategoriePolecane

Brak Komentarzy

Troszczenie się o drugą, obcą osobę wymaga odpowiednich predyspozycji. Niektórym przychodzą one naturalnie, inny muszą nad nimi pracować, jednak kluczowa jest chęć. Ci, którzy nie posiadają właściwych dla tego stanowiska cech i nie czują potrzeby ich nabywania, a później rozwijania nie będą dobrymi opiekunami.

(więcej…)

Cała prawda o śnieżnobiałym uśmiechu Hollywood Smile

22.01.2019KategoriePolecane

Brak Komentarzy


Marzysz o pięknym, hollywoodzkim uśmiechu? Zastanawiasz się nad wybielaniem zębów, ale nie wiesz, która metoda jest najskuteczniejsza? Wątpliwości zostały rozwiane. Równe i idealnie białe zęby to marzenie każdego z nas. Odkąd w stomatologii estetycznej zaczęto korzystać z materiału, jakim jest porcelana marzenie to stało się możliwe do osiągnięcia. Licówki porcelanowe Hollywood Smile pozwalają w mało inwazyjny sposób uzyskać śnieżnobiały uśmiech.

(więcej…)

SoundBoks 2 -Nowy Wymiar Głośnika -Głośniejszy niż Samolot

07.01.2019KategorieGadżet; Polecane

Brak Komentarzy

Jeśli oczekujesz trochę więcej od życia a jednocześnie lubisz prostotę i szaleństwo -to musisz sprawdzić co potrafi SoundBoks 2.

A w wielkim skrócie –SoundBoks 2to niesamowicie głośny, wysokiej klasy, zasilanym na baterię głośnik Bluetooth, zbudowanym dla najbardziej ekstremalnych zastosowań i warunków jakie można sobie wyobrazić.

(więcej…)

Boutique hotel w Busku – doskonała rewitalizacja

27.12.2018KategoriePolecane

Brak Komentarzy

Busko Zdrój to niewielkie, urocze miasto w południowej Polsce znane ze stosowanych tam od dziesięcioleci wód leczniczych. Uzdrowisko przyciąga co roku tysiące kuracjuszy, głównie z Krakowa, Kielc, Katowic i Warszawy. W Busku znajdziemy kilkanaście obiektów zakwalifikowanych jako sanatoria (w tym, najstarsze z 1836 r.). Wszystkie one oferuję zabiegi lecznicze, których podstawą jest wydobywana w Busku i okolicach dobroczynna woda, jednak różnią się od siebie zarówno pod względem ceny jak i standardu, i wystroju.
(więcej…)

Bilety po 12 złotych podczas Święta Kina już 15 i 16 grudnia!

11.12.2018KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Już w najbliższy weekend 15 i 16 grudnia widzowie z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć w Święcie Kina – wyjątkowym wydarzeniu dla każdego kinomana. Z tej okazji w sieci Cinema City czekają bilety na wszystkie seanse 2D za jedynie 12 zł! Dodatkowo obniżone ceny obowiązywać będą także na filmy w formatach IMAX, 4DX oraz w salach VIP. To doskonała okazja by odprężyć się zanim nastąpi przedświąteczna gorączka!
(więcej…)

PODARUJMY DZIECIOM NA GWIAZDKĘ TO CZEGO PRAGNĄ

11.12.2018KategoriePolecane

Brak Komentarzy

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, rodzinny czas, gdy każdy chce podarować swym bliskim to czego najbardziej pragną. Dzieci marzą o zabawkach i dlatego jest to doskonała okazja, by sprezentować im pod choinkę coś wartościowego, co będzie je rozwijało i z czego będą miały mnóstwo frajdy. Zestawy LEGO® może składać cała rodzina, a potem wymyślać i opowiadać fantastyczne historie. Wszyscy członkowie rodziny są zaproszeni do świata klocków LEGO, a wspólna zabawa zbliży rodzinę nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały rok.
(więcej…)

Kino domowe z projektorem. Czy warto i ile to kosztuje?

10.12.2018KategorieGadżet; Polecane

Brak Komentarzy

Projektory są za drogie, polskie mieszkania za małe na salkę kinową, a dobry telewizor 4K można dziś kupić za średnią krajową – to typowe argumenty, z którymi zderzy się każdy, kto myśli o zakupie rzutnika. Co jednak, jeśli są one prawdziwe… tylko w połowie?
(więcej…)

Laptop z perspektywami – o czym pamiętać przy zakupie

10.12.2018KategorieGadżet; Polecane

Brak Komentarzy

Wygoda obsługi i poręczność to kluczowe zalety laptopów, natomiast mają one pewną wadę – są dosyć ograniczone, jeśli chodzi o możliwość wprowadzania ulepszeń. Przed zakupem warto więc sprawdzić, na jak duże modyfikacje pozwoli w przyszłości nasze urządzenie.
(więcej…)

Inteligentny dom – dlaczego warto zainteresować się nowoczesnymi rozwiązaniami podczas budowy domu?

01.12.2018KategoriePolecane

Brak Komentarzy

Ilość sprzętów pojawiających się w domu to duże ułatwienie, ale również konieczność obsługi ich w różnych momentach. Nowoczesne rozwiązania dla domu niosą ze sobą wiele korzyści – od wygody po oszczędności.
(więcej…)

„Lukrecja Borgia” z Comédie-Française 27 listopada w Multikinie!

20.11.2018KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Multikino i Instytut Francuski w Polsce w ramach cyklu „Comédie-Française w Multikinie” zapraszają 27 listopada o godzinie 19:00 na retransmisję sztuki „Lukrecja Borgia”.
(więcej…)

DLACZEGO WARTO BIEGAĆ JESIENIĄ?

01.11.2018KategoriePolecane; Sport

Brak Komentarzy

Jesienią spadają nie tylko liście, ale też bardzo często nasza motywacja do uprawiania sportu. Warto wiedzieć, że sezon jesienno-zimowy to najlepszy czas na podjęcie lub kontynuację aktywności fizycznej. Warto pomyśleć o bieganiu, które można trenować cały rok.
(więcej…)

Trzecia edycja targów Retro Motor Show Rekordowe 36 909 uczestników oraz ponad 700 pojazdów z każdej dekady XX wieku.

01.11.2018KategorieMotoryzacja; Polecane

Brak Komentarzy

W 5. pawilonach można było podziwiać prawdziwe perły motoryzacji – rowery, bicykle, quadracykle, motorowery, motocykle, samochody osobowe i dostawcze, pojazdy specjalistyczne, ciężarówki, traktory, autobusy, wozy policyjne i strażackie, karetki ratunkowe, wagon tramwajowy z 1905 r., czołgi, wozy pancerne a nawet armatę!
(więcej…)

MrSpeakers Ether 2 Słuchawki marzeń

01.11.2018KategorieGadżet; Polecane

Brak Komentarzy

MrSpeakers ETHER 2 to kompletnie nowa, zaprojektowana od podstaw, konstrukcja. Posiada układ magnetyczny skonstruowany w oparciu o firmową technologię TrueFlow, nowy przetwornik o niższej o 70% masie ruchomej oraz całkowicie przeprojektowane muszle. Dzięki temu udało się uzyskać rekordowo niską wagę samych słuchawek – przy masie 290 gramów są obecnie najlżejszymi tego typu słuchawkami hi-endowymi na rynku. W komplecie z Mr Speakers ETHER 2 dostarczany jest także nowy, referencyjny kabel firmy MrSpeakers – VIVO.
(więcej…)

Mezoterapia mikroigłowa bez wychodzenia z domu

01.11.2018KategorieKobieta; Polecane

Brak Komentarzy

Marka Beautifly, lider wśród produktów kosmetologii mobilnej, do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym, wprowadza na rynek Dermapen N2. To kompaktowe urządzenie doskonale sprawdzi się przy zabiegach wykonywanych zarówno w domu jak i w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.
(więcej…)

Opony polecane na zimę

01.11.2018KategorieMotoryzacja; Polecane

Brak Komentarzy

Według Raportu Komisji Europejskiej używanie opon zimowych w okresie zimowym zmniejsza ryzyko wypadku aż o 46 procent1! Dlatego, kiedy średnia dobowa temperatura powietrza utrzymuje się długotrwale na poziomie poniżej 7°C, kierowcy powinni zmienić ogumienie z letniego na zimowe. Jakie opony wybrać? Najlepiej takie, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania technologiczne, a ich jakość potwierdzają testy ogumienia.
(więcej…)

Owocna współpraca firm Beyerdynamic i Astell&Kern Druga generacja słuchawek Astell&Kern T5p

26.10.2018KategorieGadżet; Polecane

Brak Komentarzy

Druga generacja AK T5p to najnowszy efekt współpracy firm Beyerdynamic i Astell&Kern. Pierwsza z tych firm, to znany na całym świecie producent słuchawek z ponad stuletnią tradycją. Astell&Kern to z kolei wiodący producent odtwarzaczy przenośnych klasy premium i hi-end, które nierzadko wyznaczają nowe kierunki i standardy na rynku.
(więcej…)

Niezapomniane muzyczne widowisko – Multikino zaprasza na „Bohemian Rhapsody”

25.10.2018KategorieKultura; Polecane

Brak Komentarzy

Choć do wejścia na wielkie ekrany w Polsce pozostało jeszcze kilka tygodni, Multikino przygotowuje się do jednej z najgłośniejszych premier tego roku. 27 i 28 października w 29 kinach sieci widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć „Bohemian Rhapsody” podczas pokazów przedpremierowych! A to nie koniec niespodzianek, które z pewnością ucieszą fanów zespołu Queen.
(więcej…)

Glukometry – podstawa kontroli stanu zdrowia

25.10.2018KategoriePolecane

1 Komentarz

Oszacowano, że cukrzyca to obecnie jedna z najpowszechniejszych chorób o charakterze przewlekłym wśród ludzi na całym świecie. Statystyki są wręcz bezlitosne – na podwyższony poziom glukozy we krwi cierpi ponad 400 milionów osób, a mimo zaawansowanych działań profilaktycznych chorych systematycznie przybywa. Podstawowym sprzętem dla każdego diabetyka jest glukometr, dzięki któremu możliwa jest samodzielna, regularna kontrola stężenia glukozy, niezbędna do prawidłowego leczenia choroby.
(więcej…)