Niezależnie czy przygotowujesz się do pobicia życiówki w maratonie, czy trenujesz wyłącznie dla siebie, w czerpaniu maksymalnej przyjemności z biegania pomoże Ci piąta odsłona kultowych butów adidas – Supernova Glide 5.
Łączą  one  nasze najlepsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu sprawdzą się w każdej nawierzchni i warunkach atmosferycznych.

Komfort i amortyzację gwarantuje umieszczona w podbiciu pięty konstrukcja FormotionT. Technologia przypominająca lądowisko dla samolotów umożliwia miękkie, bardziej naturalne opadanie stopy na podłoże.
Optymalną przyczepność i stabilność zapewnia podeszwa ZONEMOTION wyposażona w gumę ContinentalT. Daje ona biegaczowi kontrolę na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Przeprowadzone testy pokazują, że ZONEMOTION trzyma się lepiej mokrej nawierzchni niż większość podeszw  suchej.
Listę technologii, w które wyposażone są buty adidas Supernova Glide 5 uzupełniają: adiPRENER, która pochłania siłę uderzenia w fazie kontaktu pięty z podłożem, umieszczona w przedniej części buta adiPRENER+ umożliwiająca lepsze wybicie oraz system TORSIONR, zapewniający bardziej płynny proces przetaczania się stopy.
Buty adidas Supernova Glide 5 są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, Statystykami ze
swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi.

Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?

 

Wersja damska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wersja męska