adidas-jpg_iconOdpowiednie buty są podstawą piłkarskiego stroju. Każdy, kto zajmuje się tą dyscypliną wie, jak wielkie znaczenie mają one na boisku podczas rozgrywki. Dlatego też firmy zajmujące się produkcją sportowego obuwia, cały czas udoskonalają swoje produkty tak, aby piłkarze osiągali jak najwyższy poziom w trakcie gry. Profesjonalne buty w połączeniu z pasją piłkarzy dają gwarancję sukcesu podczas każdego meczu. Co ciekawe, buty przystosowane do grania w piłkę nożną, powstają na podstawie wyników badań dotyczących zachowania i ruchów ciała gracza w trakcie meczu. To właśnie dzięki nim, Profesjonalne buty do piłki nożnej są idealnie dopasowane do stopy, zapewniają bezpieczeństwo oraz odpowiednią amortyzację. Oprócz komfortu i wygody zawodnika, istotnym elementem jest także design obuwia, który dodaje pewności siebie na boisku.

Istnieje kilka rodzajów butów do gry w piłkę nożną – turfy, halówki, lanki, korki oraz wkręty. Każdy z tych rodzajów jest przystosowany do innego typu podłoża, lecz wszystkie łączy jedna podstawowa zasada – im twardsza powierzchnia, tym podeszwa jest bardziej miękka. Odpowiedni dobór podeszwy pozwoli na zachowanie idealnej przyczepności oraz stabilizacji stopy.

Dlaczego właśnie turfy?

Jeśli jesteś młodym graczem, który swoją pasję rozwija dzięki graniu na orlikach ze sztuczną nawierzchnią, powinieneś wybrać właśnie turfy. Sprawdzają się one najlepiej w przypadku gry nie tylko na sztucznej murawie, ale i nawierzchni zmrożonej, czy takiej, która jest twarda i sucha w lecie.

Turfy odróżniają się posiadaniem odpowiednio rozmieszczonych wypustek na zewnętrznej podeszwie. Jest ich bardzo dużo i są dość małe, dzięki czemu ciężar ciała zostaje rozłożony na wielu punktach podparcia. Takie rozwiązanie gwarantuje poczucie komfortu i wysoki poziom przyczepności oraz to, że buty nie obciążają w sposób znaczący stopy.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem turfów, chcesz się czuć pewnie na boisku i wyglądać jak prawdziwy zawodowiec, powinieneś zdecydowanie wybrać turfy Adidas Messi 15.4 TF. Te markowe buty zapewnią najwyższy komfort podczas gry, a przy tym będą chronić przed kontuzjami. Przyjrzyjmy się bliżej temu modelowi.
Czym wyróżniają się buty Adidas Messi 15.4 TF?

Wbijanie celnych strzałów oraz wygrywanie w stylu argentyńskiego piłkarza – zawodowca jest możliwe dzięki najnowszej technologii, w którą wyposażone są te buty. Adidas Messi 15.4 TF charakteryzują się:

* powierzchnią messiTOUCH X-ray, która pozwala na precyzyjny kontakt z piłką,
* podeszwą zewnętrzną TRAXION™, dodającą przyspieszenia na murawie oraz zapewniającą maksymalną przyczepność we wszystkich kierunkach,
* wyściółką z przewiewnej siatki, która pozwala zachować stopy w komfortowym chodzie podczas całego meczu,
* cholewką wykonaną z syntetycznego materiału, zapewniającego wytrzymałość obuwia.

Być jak profesjonalny piłkarz

Ty też możesz być jak Messi! Dzięki linii butów stworzonej przez żywą legendę będziesz mógł zdobywać bramki i poruszać się na boisku tak, jak prawdopodobnie najlepszy piłkarz świata.

Więcej informacji o tym modelu butów można znaleźć na stronie sklepu e-sporting.pl, zajmującego się sprzedażą butów online.
Artykuł sponsorowany

adidas-jpg