Marzysz o pięknym, hollywoodzkim uśmiechu? Zastanawiasz się nad wybielaniem zębów, ale nie wiesz, która metoda jest najskuteczniejsza? Wątpliwości zostały rozwiane. Równe i idealnie białe zęby to marzenie każdego z nas. Odkąd w stomatologii estetycznej zaczęto korzystać z materiału, jakim jest porcelana marzenie to stało się możliwe do osiągnięcia. Licówki porcelanowe Hollywood Smile pozwalają w mało inwazyjny sposób uzyskać śnieżnobiały uśmiech.

Skąd się biorą przebarwienia na zębach?

Przyczyną przebarwień jest często nieodpowiednia higiena jamy ustnej oraz uwarunkowania genetyczne, przyjmowane leki, żywność i napoje – twierdzą specjaliści z MediArt Clinic. Nieodpowiednia higiena jamy ustnej to jeden z wielu czynników.

Uśmiech gwiazd Hollywood Smile

Aby olśniewać pięknym uśmiechem, wcale nie musisz od razu być gwiazdą TV. Czasem wystarczy odpowiednia metoda wybielająca i przestrzeganie kilku zasad dotyczących diety. Nowatorska metoda Hollywood Smile wyrównuje zęby, nadaje im biały kolor i likwiduje szpary między nimi – przyznają specjaliści z MediArt Clinic w Poznaniu. Licówki są stosowane w celu szybkiej poprawy wyglądu uzębienia. Za ich pomocą osiągamy idealne efekty, mimo że ich założenie wymaga tylko minimalnej ingerencji w twarde tkanki zęba. Słynny Hollywood Smile to właśnie komplet porcelanowych licówek wykonanych z porcelany i cementowanych do zewnętrznej powierzchni zęba. Współcześnie to najskuteczniejsze rozwiązanie dla osób, których zęby są przebarwione, nierówne lub uszkodzone oraz dla tych, które chcą się ostatecznie pozbyć przerwy pomiędzy zębami.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Założenie licówek jest w pełni bezpieczne. Struktura licówki przypomina cienki płatek porcelany, który jest naklejany na powierzchnię zębów. Nie wpływa negatywnie na kondycję zęba. Ogromną zaletą raz zacementowanej licówki jest fakt, że w przyszłości nie będzie podatna na ubytki próchnicowe, przebarwienia i zapewni biały uśmiech przez wiele lat. Efekt pięknego, białego uśmiechu jest spektakularny i pojawia się od razu po założeniu licówek. Zazwyczaj poprawą estetyki uzębienia dzięki licówkom można się cieszyć całe życie.

Zabieg wybielający, który nie osłabia zębów – to możliwe

Zabieg Hollywood Smile nie niszczy struktury zębów. Licówki umieszczone na zębach są niewyczuwalne. Samo ich nakładanie jest bezbolesne. Trwałość licówek porcelanowych określa się aż na ok. 15 lat. Po tym czasie można bez problemu wymienić licówki. Te wyjątkowo cienkie nakładki na zęby mają jedynie ok. 0,6 mm i są mocno przytwierdzane na powierzchni zębów, przykrywając ich nieestetyczny kolor, nierówności i uszkodzenia. Licówki Hollywood Smile wykonane są z porcelany, czyli trwałego materiału odpornego na przebarwienia. Jedynym zagrożeniem dla licówek jest bruksizm, czyli nawykowe zgrzytanie zębami. Na szczęście nie ma możliwości, aby licówki uszkodziły się przez spożywaniem twardych pokarmów.

Jak dbać o zęby po zabiegu?

Pij napoje przez rurkę

Pijąc wszystkie napoje przez rurkę, ograniczasz ich kontakt z zębami, co chroni je przed powstawaniem nieestetycznego osadu.

Jedz warzywa i owoce

Jedz jak najwięcej świeżych warzyw i owoców. Marchew i jabłka ścierają osad i wzmagają produkcję śliny, która pomaga go szybciej usuwać.

Popijaj wodę niegazowaną

Pij wodę między posiłkami. To najlepszy sposób, aby spłukać z zębów pozostałości jedzenia czy napojów.

Stomatologia estetyczna – najlepsza metoda na śnieżnobiały uśmiech

Jeśli śnieżnobiałe zęby są Twoim marzeniem, stomatologia estetyczna dzięki materiałowi, jakim jest porcelana pomoże Ci to osiągnąć. Licówki Hollywood Smile to najlepsze rozwiązanie stosowane w celu szybkiej poprawy wyglądu uzębienia. Za ich pomocą osiągamy perfekcyjne efekty bez okresu rekonwalescencji.

Artykuł sponsorowany