Na stoisku firmy ARCHOS podczas targów IFA 2018 prezentowany będzie między innymi sprzętowy portfel do kryptowalut ARCHOS Safe-T mini. Z tej okazji producent przygotował konkurs, w którym do wygrania jest 1 bitcoin, o wartości zbliżonej do 25 000 złotych. Zdobędzie go pierwsza osoba, która odgadnie konkursowe hasło składające się z 24 słów.

Rozszyfruj hasło

Między 31 sierpnia a 5 września 2018 roku, gwiazdą stoiska ARCHOS na targach IFA 2018, będzie portfel ARCHOS Safe-T mini. Prezentacja zostanie urozmaicona konkursem, w którym do wygrania jest 1 BTC (według kursu z 27 sierpnia 2018 roku o wartości ok. 24 600 zł). Aby zdobyć bitcoina, należy podjąć się wyzwania jakim jest odkrycie hasła złożonego z
24 słów. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Wszyscy zainteresowani powinni śledzić oficjalną stronę firmy ARCHOS – http://archos.com i kanały społecznościowe. Wyzwanie rozpocznie się w poniedziałek, 3 września 2018 roku o godzinie 10:00 i potrwa do 19 października 2018 roku, do godziny 18:00. Co 48 godzin publikowane będą kolejne wskazówki ułatwiające rozwiązanie zagadki.
Kompletny regulamin konkursu dostępny będzie od 31 sierpnia 2018 roku, na stronie: www.archos.com/chasethebitcoin

O ARCHOS Safe-T mini

ARCHOS Safe-T mini to sprzętowy portfel do kryptowalut zapewniający fizyczne i cyfrowe zabezpieczenie dla posiadanych środków. Miłośnicy kryptowalut mogą przechowywać swoje prywatne klucze offline, z dala od zagrożeń, na które podatne są popularne portfele w przeglądarkach internetowych czy aplikacjach mobilnych. Posiadacz portfela może ustawić indywidualny kod PIN, który zapewni ochronę środków w przypadku kradzieży lub zgubienia portfela oraz umożliwi ich odzyskanie za pomocą tzw. recovery seed (ziarenka odzyskiwania). Urządzenie wyposażono w ekran OLED wyświetlający informacje o przeprowadzanej transakcji, którą można potwierdzić za pomocą fizycznych przycisków na obudowie.
Dostępność i cena
Sprzętowy portfel ARCHOS Safe-T mini jest dostępny w sprzedaży, w cenie 49,99€.

ARCHOS Safe-T mini

Specyfikacja:
– Wymiary: 45 x 7,5 mm (średnica/grubość)
– Procesor: ARM Cortex-M3 120 MHz
– Ekran: OLED o rozdzielczości 128 x 64 pikseli
– Obsługiwane kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash, Ether, Ether Classic, Litecoin, tokeny ERC20
– Komunikacja: złącze microUSB (możliwość podłączenia zarówno pod komputery jak i urządzenia mobilne)
– Wspierane systemy operacyjne: Windows/Linux/Mac OS X, Google Android
– Przyciski fizyczne do potwierdzania transakcji przez użytkownika